O nas

Kim jesteśmy?

Od blisko 15 lat zajmujemy się produkcją urządzeń dla medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajdują się najnowsze technologie:
1. Lasery: FRAKCYJNE CO2, ER:YAG, ND:YAG, NACZYNIOWE, DIODOWE, ALEKSANDRYTOWE.
2. Radiofrekwencja: MIKROIGŁOWA, THERMAGE, THERMOCOOL
3. Swiatło impulsowe: ELIGHT i ESHR
4. Mikrofale: COOLWAVES i EMS, ZIMNA PLAZMA
5. Krioilipoliza

Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych produktów oraz wsparcie serwisowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów był zadowolony. Doświadczenie oraz wiedza zdobywana na przestrzeni piętnastu lat pozwoliły nam zaprezentować skuteczne i niezawodne urządzenia dla medycyny estetycznej. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane, udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.   W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Wystawiamy CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA I SKUTECZNOŚCI WYKONYWANYCH ZABIEGÓW, które mogą być wystawione w państwa gabinecie do wglądu waszych klientów.